Ostrołęka
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

PKO Ostrołęka

PKO Ostrołęka

Bank PKO BP to jeden z polskich banków, który cieszy się dużym zaufaniem wśród Polaków, którzy bez porównywania ofert wybierają oferty PKO. Sprawdźmy zatem, czym aktualnie może pochwalić się bank PKO BP.

PKO BP posiada placówki banku rozmieszczone na terenie każdego kraju, zatem mieszkaniec nawet bardzo małej miejscowości ma szanse skorzystania z oferty banku, która bądź co bądź jest konkurencyjna dla rywali w swojej dziedzinie. Każdy, kto chce sprawdzić, czy bank PKO posiada placówkę niedaleko jego miejsca zamieszkania wystarczy, ze w internetowym katalogu adresów banków wpisze frazę bank PKO z dodatkiem miasta w którym mieszka, przykładowo bank PKO Ostrołęka a po chwili otrzyma pożądaną odpowiedzieć. Niezależnie od tego, czy interesuje nas bank PKO Ostrołęka, czy bank w każdym innym mieście oferta banku nie zmienia się w zależności od miejscowości w jakiej znajduje się placówka.

Aktualna oferta banku PKO BP

Bank PKO BP posiada w swej ofercie nowe konta osobiste, które charakteryzują się tym, że w ramach jednej opłaty korzysta się z jednego konta bez żadnych ograniczeń, darmowe są między innymi wypłaty ze wszystkich bankomatów w w całej Polsce i na świecie. Na szczególną ofertę mogą również liczyć młodzi jeszcze niepełnoletni klienci banku PKO, którzy zakładają swoje pierwsze konto, bank oferuje niemalże darmowe prowadzenie konta. Bak oferuje nam również przeniesie swoich oszczędności na wyższy poziom, mianowicie na lokatę parzystą charakteryzują się 5,5 % oprocentowaniem. Aby założyć lokatę należy posiadać minimum 1000 złotych depozytu. Z kolei kredytobiorcy, którzy noszą się zaciągnięciem kredytu hipotecznego, mogą liczyć na korzystną marże wynoszącą 1,2% oraz prowizje wynoszącą 0% oraz zwolnienie z opłaty za samo oszacowanie wartości nieruchomości. Promocyjna oferta dostępna jest do 8 sierpnia bieżącego roku.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.ostroleka.pl. All rights reserved