Ostrołęka
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Bank BPH Ostrołęka

Bank BPH Ostrołęka

Bank BPH to jeden z banków, który gości na polskich rynku od lat. Bank zdążył zjednać sobie już wielu klientów z całej Polski. Oferuje on korzystne oprocentowanie kredytów lub niemalże darmowe konta bankowe.

BPH posiada wiele palcówek bankowych, które docierają do najodleglejszych zakątków Polski. Zatem klienci zainteresowani produktami banku BPH nie muszą długo szukać, aby znaleźć palcówkę znajdującą się blisko ich miejsca zamieszkania. Bank BPH oferuje aktualnie swoim klientom konkurs, w którym można wybrać podróż wycieczkę do ciepłych krajów zorganizowaną przez bank. Raz w miesiącu bank wśród sowich klientów poluje 60 bonów podróżnych mianowicie, na oficjalnej stronie dowiadujemy się 500 złotych mogą otrzymać klienci posiadający lub zakładający Kapitalne Konto, z kolie 700 złotych przeznaczone jest na klientów posiadających lub również zakładających konto Maksymalne. Drugi konkurs banku BPH dotyczy klientów posiadających kartę kredytową MasterCard. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest jedynie aktywne korzystanie z karty kredytowej. Nagrodą główna w konkursie jest jedna z 15 egzotycznych wycieczek.

Bank BPH Ostrołęka czyli jak znaleźć najbliższą placówkę

Osoby zainteresowanie wzięciem udziału w konkurach i skorzystanime z produktów finansowych oferowanych przez bank BPH mogą udac się do najbliższej placówki bankowej znalezionej za pomocą internetowych katalogów posiadających spis adresów wszystkich banków działających na terenie polki. Przykładowo jeśli jesteśmy mieszkańcami Ostrołęki, w odpowiednie miejsce internetowego katalogi wpisujemy banki BPH Ostrołęka, a w odpowiedzi dostajemy adres bądź adresy banku. Jeśli natomiast nie znaleziono odpowiedzi dla frazy bank BPH Ostrołęka możemy szukać placówek najbliżej miasta wpisując odpowiednie województwo, w tym przypadku mazowieckie.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.ostroleka.pl. All rights reserved